Kiekvienos konsultacijos metu vyksta abipusis bendravimas. Tikiu, kad gražiausių ir sėkmingiausių rezultatų sulaukiame tuomet, kai yra abipusis atvirumas, pasitikėjimas ir noras keistis.

Apie taikomus metodus konsultacijose

Savo praktikoje taikau įvairius metodus: kognityvinę elgesio terapiją, koučingą, saviugdos praktikas, meditacijas, ajurvedą, šiuolaikinės psichologijos žinias ir rytų išmintį, bet pagrindinis mano įrankis yra dr. Bacho gydymo žiedais terapija – saugus ir natūralus gydymo būdas, skirtas atkurti emocinį balansą, neigiamas emocijas transformuojant į teigiamus jų atitikmenis.

Jei matau, kad tai, ko žmogui reikia, yra ne mano sritis, nukreipiu jį į kitus specialistus. Aš – ne stebukladarė. Taip pat nedalinu stebuklingų piliulių, gydančių nuo visko, ir už Jus neišsprendžiu Jūsų sunkumų, bet padedu juos išsispręsti savarankiškai. Kaip nėra vienodų žmonių, taip nėra ir vienodų konsultacijų.

Kiekvienos individualios konsultacijos metu parenkamos žiedų esencijos ir iš jų pagaminami lašiukai, kurių vartojimo trukmė priklauso nuo žmogaus emocinės būklės.

Registracija

Konsultacijos vyksta darbo dienomis, pirmoje dienos pusėje. 

Konsultacijos trukmė – iki 1,5 val., kaina – 50 €. Vienas buteliukas lašiukų jau įskaičiuotas. Pakartotini lašiukai kainuoja 20 €.