Apie mane

Holistinis požiūris į gyvenimą ir žmogų labiausiai atspindi mano asmenybę. Sparčiai keičiantis pasauliui nuolat ieškau naujų efektyvių metodų, galinčių padėti žmogui.

Esu asmeninių pokyčių mentorė – konsultantė (sertifikuota JAV), dr. Bacho žiedų terapeutė (sertifikuota UK), į sprendimus orientuotos terapijos praktikė (UK), sertifikuota meditacijų vedlė, Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmų bei „Ajurvedos akademijos“ narė, bhakti jogė.

Per pastaruosius 10 metų paskaitų cikle „Moterų laimė“ (nuo 2014 m.), „7 žingsnių programoje“ (nuo 2020 m.),  “21 pasimatyme su Rūta” (nuo 2022 m.), moterų stovyklose bei konsultacijose jau dalyvavo virš 20 000 moterų. Aš, kaip šių paskaitų kūrėja ir lektorė, nuolat gilinu žinias Lietuvoje ir už jos ribų. O dirbdama su grupėmis ir individualiai vadovaujuosi ne tik Vakarų mokslu, bet ir Rytų išmintimi, holistinėmis praktikomis.

Didžiausią dėmesį skiriu savirealizacijos, tarpasmeninių santykių, savivertės, emocinės sveikatos, dvasingumo ir kitoms, į žmogaus laimingą ir taikų gyvenimą orientuotoms temoms.

Būsiu laiminga galėdama Jums padėti.

Pagrindinis mano konsultacijų įrankis yra daktaro E. Bacho gydymas laukinių augalų žiedais. Tai – saugus ir natūralus būdas, skirtas atkurti emocinį balansą, neigiamas emocijas transformuojant į teigiamus jų atitikmenis.

Dr. Bacho metodikos mokiausi šio metodo formavimosi ir atsiradimo vietoje – Mount Vernon (Oxfordshire), kur dr. Bachas dirbo ir gyveno, o dabar ten įkurtas jo mokymų centras ir lig šiol auginama didžioji dalis augalų, kurie yra naudojami gydymui / terapijai.